Mavi Halı

Bu kategoride 318 adet ürün bulunmaktadır.
1 - 24 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 318 ürün bulunmaktadır


Dermokadin

Mavi Halı

Outlet Halı sitemizde yeralan markalara kolleksiyonlar ürün bazında incelenerek mavi renk olan halılar bu sayfada sizler için listelenmiştir. Mavi tonlarında halı evinizi bambaşka bir ortama dönüştürecektir. Mavi rengi aslında tamamlayıcı bir renktir. Tek başınaca dekorasyon olarak cesur mekanlarda sergilensede diğer renklerle beraber uyum içersinde kullanılmaktadır. Aradığınız halı mavi tonlarında ise bu bölümden faydalanarak isteğiniz mavi renk halıyı bulabilirsiniz.

 

Mavi Halı Modelleri

Halı tasarımlarında genelde tek renk mavi halı pek tasarlanmaz. Bu rengin yanında diğer renkler kullanarak halı desenlerine duygu katmaktadırlar. Genelde mavi halı modelleri arasında en yangın halı renkleri ise Mavi krem halı, mavi beyaz halı, mavi gri halı, mavi kahve halı ve mavi bej halı'dır.

 

Mavi rahatlatıcı etkisi sebebi ile odanızı hem hoş bir görüntüye hemde rahatlatıcı bir ortama çevirebilirsiniz. Mavi rengi soğuk bir renktir. Bu nedenle ferah bir ortam için özelikle duvarlarda ve halılar mevi rengi tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda klasik ve modası geçmeyen bir renktir. Bu özelliğiyle mavi halı modelleri eğer doğru deseni seçtiyseniz tren halı olarak görünmektedir. Mavi renkli halı almak istiyorsanız ve karar veremediyseniz sitemizde bir çok markaya göre hazırlanmış mavi renkli halılar grubundan bulabilirsiniz.

 

Eğer mavi halı ile alakalı aradığınız mavi halıfleks, mavi halı modelleri, mavi renkli halı, mavi beyaz halı, mavi gri halı, mavi renk halı modelleri, mavi renkli halı modelleri, mavi krem halı, mavi beyaz halı modelleri, mavi pembe halı, mavi tonlu halı, mavi patchwork halı, mavi gri halı modelleri, mavi halı modelleri fiyatları, mavi bej halı, mavi desenli halı modelleri, mavi kahve halı modelleri, mavi peluş halı, mavi düz halı, mavi oval halı, mavi shaggy halı, mavi eskitme halı, mavi vizon halı, mavi boncuk halı, mavi sarı halı, mavi halı fiyatları, mavi kelebekli halı, mavi lacivert halı, mavi mutfak halıları, mavi halıflex, mavi kahverengi halı modelleri, mavi ay halı yıkama bornova, mavi turuncu halı ve  mavi kahverengi halı ise bu saydadan ulaşabilirsiniz. 

Ürün Filtre

Fiyat Aralığı
Daha... Az
Markalar
Filtrele