İndirimli Fiyat! Yeni CARVEN PARİS YORGAN Genişlet

Carven Paris Ranforce Tek Kişilik Beyaz Yorgan

Carven Paris

Yeni

86 TL

215 TL

-60%

Miktar

Toplam 1 000 TL alış verişlerinizde kargonuz ücretsiz

CARVEN PARİS RANFORCE TEK KİŞİLİK BEYAZ YORGAN

Carven Paris Ranforce beyaz yorgan; kış aylarının dışında mevsim geçişlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz tek ve çift kişilik modelleri ile sitemizde rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Tüketici tercihleri arasında en çok tercih edilen yorgan tipi silikon yapıdaki yorgan modelleridir.%100 saf silikon dolgusuna sahip Carven Paris Ranforce tek kişilik beyaz yorgan modelleri dış yüzeyinde microfiber kumaş kullanılarak üretilmiştir. Microfiber kumaş kullanılmasının asıl nedeni hafif olmasına rağmen oldukça sıcak tutabilme özelliğine sahip olmasıdır. Hava alabilen kumaşıyla konforlu ve rahat bir uyku için Carven Paris Ranforce tek kişilik beyaz yorgan modelleri sitemizde sizleri bekliyor.

Carven Paris Ranforce tek kişilik beyaz yorgan ebatları; 155x215 cm’dir. Carven Paris Ranforce tek kişilik beyaz yorgan her mevsimde kullanıma uygundur. Carven Paris Ranforce beyaz yorgan özellikleri; çamaşır makinesinde yıkanabilir ve çamaşır kurutma makinesinde kurutulabilir oluşu Carven Paris Ranforce tek kişilik yorgan yorum yapan tüketicilerimizin favori ürünleri arasına girmesine sebep olmuştur. Carven Paris Ranforce tek kişilik beyaz yorgan fiyat olarak her kesimden insanın rahatlıkla satın alabileceği tutarlara sahiptir.

Bir değerlendirme yazın