İndirimli Fiyat! Yeni Pastel Marbella Halı 0248 TERRA / TERRA Genişlet

Pastel Marbella Halı 0209 BEYAZ

Pastel Halı

Yeni

436 TL

544 TL

-20%

Miktar

Toplam 1 000 TL alış verişlerinizde kargonuz ücretsiz

Pastel Marbella Halı

 Pastel Marbella Halı serisi ile evlerinizi göz alıcı şıklıkla buluşturuyor.  Pastel Marbella Halı İleri teknoloji dokuma tezgahlarında doğal ipliklerle dokunduktan sonra, özel olarak yıkanıp, ütülenerek yumuşak el halısı dokusu yakalanmıştır. "Pamuk atkı ile dokunan ürünlerde %5e kadar ölçüde farklılık gözükebilir."

Pastel Marbella Halı olarak her kesimden insanın satın alabileceği tutarlara sahiptir. Sizler de ister klasik, ister spor tarzda dekore ettiğiniz evlerinizi Pastel Marbella Halı koleksiyonu ile modern bir şekilde tamamlayabilir, sitemizden cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Pastel Marbella Halı serisi ile tarzınızı dilediğiniz mekana yansıtabilirsiniz. Göz alıcı renk ve desenleriyle Pastel Marbella Halı yorum yapan her tüketicimiz tarafından beğenilmiştir. Pastel Marbella Halı evinizin her alanında kullanıma uygun, dekorasyonunuzun vazgeçilmez parçası haline dönüşüyor. 

Pastel Marbella Halı olarak sitemizde oldukça ekonomik fiyatlardan başlamaktadır. Siz de hem tarzınıza hem de bütçenize uygun Pastel Marbella Halı modellerini sitemizde kolayca inceleyebilir, karşılaştırabilir ve satın alabilirsiniz.

Halı Çeşitleri Salon Halısı
Üretim Şekli Makine Halısı
Materyal Akrilik

Bir değerlendirme yazın