İndirimli Fiyat! Yeni CARVEN PARİS YORGAN Genişlet

Carven Paris Ranforce Çift Kişilik Beyaz Yorgan

Carven Paris

Yeni

103 TL

258 TL

-60%

Miktar

Toplam 1 000 TL alış verişlerinizde kargonuz ücretsiz

CARVEN PARİS RANFORCE ÇİFT KİŞİLİK BEYAZ YORGAN

Carven Paris Ranforce beyaz yorgan; kış aylarının yanı sıra mevsim geçişlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz tek ve çift kişilik modelleri ile sitemizde sizlerin beğenisine sunulmuştur.

En çok tercih edilen yorgan tipi silikon yapıdaki yorgan modelleridir.%100 saf silikon dolgusuna sahip Carven Paris Ranforce çift kişilik beyaz yorgan modelleri dış yüzeyi microfiber kumaş kullanılmıştır. Microfiber kumaş kullanılmasının nedeni hafif olmalarının yanı sıra yüksek düzeyde ısı vermeleridir. Konforlu ve rahat bir uyku için sizler de sitemizde Carven Paris Ranforce çift kişilik beyaz yorgan modelleri rahatlıkla inceleyebilir ve cazip fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

Carven Paris Ranforce çift kişilik beyaz yorgan ebatları; 195x215 cm’dir. Carven Paris Ranforce çift kişilik beyaz yorgan sürekli kullanıma uygundur. Ayrıca Carven Paris Ranforce beyaz yorgan özellikleri; çamaşır makinesinde yıkanabilir ve çamaşır kurutma makinesinde kurutulabilir oluşu Carven Paris Ranforce çift kişilik yorgan yorum yapan tüketicilerimizce oldukça kullanışlı bulunmuştur. Carven Paris Ranforce çift kişilik beyaz yorgan fiyat olarak her bütçeye uygunluğuyla dikkat çekerken kullanım kolaylığı ile de tüketicilerinden tam not almıştır.

Bir değerlendirme yazın