Othello

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Othello Uyku Dünyası

 

  Sağlıklı ve kaliteli uyku için sizlere özenle hazırlanan, othello yastık ve yorgan modellerimiz sitemizde.  Uyku hayatımızın 1/3’ünü kapsayan, bizi bedenen ve zihnen yenileyen, enerji yükselten bir süreçtir. Bu zaman diliminin verimini arttırmak bize hayatımızda vücut rahatlığı, mutluluk ve başarı getirecektir.  Othell...

Othello Uyku Dünyası

 

  Sağlıklı ve kaliteli uyku için sizlere özenle hazırlanan, othello yastık ve yorgan modellerimiz sitemizde.  Uyku hayatımızın 1/3’ünü kapsayan, bizi bedenen ve zihnen yenileyen, enerji yükselten bir süreçtir. Bu zaman diliminin verimini arttırmak bize hayatımızda vücut rahatlığı, mutluluk ve başarı getirecektir.  Othello yorgan, yastık ve alez yapımı sırasında sizlerin rahatlıkla kullanabileceğiniz, kaliteli ve sağlıklı uykuyu esas almıştır.

  Uykunuzda en sağlıklı ve en konforlu ortamı sağlayan benzersiz dolgu maddesi olan Kaz tüyünü kullanılmıştır. Othello ürünleri benzersiz malzemeleri buluşturarak sizlere en başarılı Othello yorgan ve yastıkları farklı koleksiyon içinde sınıflandırmıştır.

Elegante Collection; Benzersiz ve ayrıcalıklı ürün koleksiyonu lüks segment ürünlerinden oluşmaktadır. 

Classıco Collection; Othello kalitesinden taviz vermeden üretilen daha ekonomik ürünlerden oluşmaktadır.

Bimba Collection; En hassas tüketici grubumuz olan bebekler için ürettiğimiz koleksiyonumuzdur.

Medica Collection; Medical sorunlara çözüm olarak üretilen ürün grubudur.

Protecta Collection; Zenginleştirilmiş alez ve uyku pedi koleksiyonu, yatak konforu ihtiyaçlarına çözüm olmak amacıyla üretilen koleksiyon ürünleridir.

Daha az
Daha fazla