Tiara

Bu kategoride 6 adet ürün bulunmaktadır.
1 - 6 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 6 ürün bulunmaktadır


Flora Tiara Halı

Flora Halı Tiara serisi yepyeni tasarımlarla her geçen gün başarıyla büyümekte. Sadece desen veya renk değil halıda yepyeni tekniklerin geliştirdiği, halının geleceğin tasarladığı Tiara Serisi her tarza, her zevke, her eve uygun halı sergilemekte.Flora Halı Tiara modeller oturma odalarından yatak odalarına, salon odalarından ço...

Flora Tiara Halı

Flora Halı Tiara serisi yepyeni tasarımlarla her geçen gün başarıyla büyümekte. Sadece desen veya renk değil halıda yepyeni tekniklerin geliştirdiği, halının geleceğin tasarladığı Tiara Serisi her tarza, her zevke, her eve uygun halı sergilemekte.Flora Halı Tiara modeller oturma odalarından yatak odalarına, salon odalarından çocuk odalarına kadar bütün evinize uyum sağlayacak halılarımız sitemizde mevcuttur.

Salon, koridor ve antre gibi yoğun trafik bulunan alanlarda, ekonomik gücün yettiği oranda en dayanıklı halıyı almak önemlidir. Genç odalarında, oturma odalarında, mutfakta, bebek odalarında ve alerjisi olan kişilerin odasında ise leke tutmayan ve havların uçuşmayan halılar tercih edilmelidir.Bazı dönemlerde sitemizde kapmaya ve indirimler uygulanmaktadır. Bu dönemlere denk geldiğinizde kampanyalı halı anlamında beğendiğiniz halıyı en dip fiyatlarla sahip olabilirsiniz.  

Daha az
Daha fazla

Ürün Filtre

Markalar
Daha... Az
EBAT
Daha... Az
Renk
Daha... Az
Fiyat Aralığı
Daha... Az
Filtrele