Defne

Bu kategoride 8 adet ürün bulunmaktadır.
1 - 8 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 8 ürün bulunmaktadır


Flora Defne Halı 

Flora Defne Halı serisi sizlerin beğenisiyle yeni tarz ve desenleriyle sitemizde hazırlanmıştır. Flora Defne Halı serisindeki halılar 2020'nin modern şıklığı havasında sizleri çok mutlu edecek. Evinizin tamamlayıcı parçası olan halı Flora Defne Halı Serisi sizlerin vazgeçilmezi haline gelebilir. Flora Defne Halılar en uygun fi...

Flora Defne Halı 

Flora Defne Halı serisi sizlerin beğenisiyle yeni tarz ve desenleriyle sitemizde hazırlanmıştır. Flora Defne Halı serisindeki halılar 2020'nin modern şıklığı havasında sizleri çok mutlu edecek. Evinizin tamamlayıcı parçası olan halı Flora Defne Halı Serisi sizlerin vazgeçilmezi haline gelebilir. Flora Defne Halılar en uygun fiyatlarıyla sizleri de göz önünde bulundurarak ayarlandı. Flora halı Defne serisi yepyeni tasarımlarla her geçen gün başarıyla büyümekte. Sadece desen veya renk değil halıda yepyeni tekniklerin geliştirdiği, halının geleceğin tasarladığı Defne Serisi her tarza, her zevke, her eve uygun halı sergilemekte.

Salon, koridor ve antre gibi yoğun trafik bulunan alanlarda, ekonomik gücün yettiği oranda en dayanıklı halıyı almak önemlidir. Genç odalarında, oturma odalarında, mutfakta, bebek odalarında ve alerjisi olan kişilerin odasında ise leke tutmayan ve havların uçuşmayan halılar tercih edilmelidir.

Bazı dönemlerde sitemizde kapmaya ve indirimler uygulanmaktadır. Bu dönemlere denk geldiğinizde kampanyalı halı anlamında beğendiğiniz halıyı en dip fiyatlarla sahip olabilirsiniz.  

Daha az
Daha fazla

Ürün Filtre

Markalar
Daha... Az
EBAT
Daha... Az
Renk
Daha... Az
Fiyat Aralığı
Daha... Az
Filtrele