Oval Halılar

Bu kategoride 17 adet ürün bulunmaktadır.
1 - 17 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 17 ürün bulunmaktadır

 • KOYUNLU ALLİANCE HALI AL202 SOMON OVAL
  -45% Yeni
 • ADRASAN 3174a oval
  -70% Yeni
 • KOYUNLU ALLİANCE HALI AL206 YEŞİL DAİRE
  -45% Yeni
 • KOYUNLU ALLİANCE HALI AL208 SOMON DAİRE
  -45% Yeni
 • PİERRE CARDİN ADRASAN 3175B DAİRE
  -70% Yeni
 • KOYUNLU ALLİANCE HALI AL206 YEŞİL OVAL
  -45% Yeni
 • PİERRE CARDİN ADRASAN HALI 3165A
  -70% Yeni
 • PİERRE CARDİN ADRASAN 3175A DAİRE
  -70% Yeni
 • KOYUNLU ALLİANCE HALI AL208 SOMON OVAL
  -45% Yeni
 • KOYUNLU BEYOĞLU HALI BY016 PUDRA OVAL
  -45% Yeni
 • PİERRE CARDİN ADRASAN 3175B OVAL
  -70% Yeni
 • PİERRE CARDİN ADRASAN HALI 3168A DAİRE
  -70% Yeni
 • PİERRE CARDİN ADRASAN HALI 3172A DAİRE
  -70% Yeni
 • PİERRE CARDİN BROOKLYN HALI E505A OVAL
  -70% Yeni
 • PİERRE CARDİN ADRASAN 3175A OVAL
  -70% Yeni
 • PİERRE CARDİN ADRASAN HALI 3165A
  -70% Yeni
 • PİERRE CARDİN ADRASAN HALI 3165A
  -70% Yeni

Dermokadin

Oval Halı Modelleri

Evinizde veya iş yerinizde her zaman herşey nizami çizgiler içinde köşeli olmaya bilir bazen daha yumuşak ve farklı bir hava katmak için farklı ölçütlerde olabilir bunlardan biri de oval halıdır.

Oval halı modelleri daha farklı tasarımlar için kullanılabilir bir detaydır. Oval halı modelleri için fazlaca çeşit seçeneğiyle outlethali.com u ziyaret edebilirsiniz.

Halılar evinizde dekorun vazgeçilmez parçası olduğu kadar önemli eşyalardır da halılarınızı lekelerden korumak için ya leke tutmaz sigorthalı modellerden bir halı almalısınız ya da oval halı örtüsü kullanmalısınız.

Oval halı modellerini salonunuz için mutfağınız için ve misafir odanız için kullanabilirsiniz. Hatta ofisinizde bile bir oval halı kullanabilirsiniz. Tasarımı ve konulduğu ortamdaki yumuşak dokusunu hissetmek için en uygun oval halı fiyatları bizler tarafından sizlere sunulmaktadır.

Sitemizde Saray, Kaşmir, Angora, Koyunlu, Pierre Cardin, Royal ve Atlas halı markalarının düz sade renkli oval halıları bulunmkatadır. Sizde oval kaymaz halı, oval antre halıları, royal oval halı, oval peluş halı oval büyük halı gibi oval halı çeşitlerini görmek isterseniz bu bölümden faydalanabilirsiniz.

 

OVAL HALI- ŞEKİLLİ HALI

Oval Halı ve Şekilli Halı modelleri modern tarzda döşenmiş evlerin gözbebeğidir. Oval Halı ve Şekilli Halı modelleri geniş olmayan alanlar için oldukça uygundur. Alanı tamamen kaplamadığı için daha geniş ve ferah bir görünüm kazandırır. Sizler de ferah bir ortam dekore etmek istiyorsanız Oval Halı modelleri tercihiniz ol...

OVAL HALI- ŞEKİLLİ HALI

Oval Halı ve Şekilli Halı modelleri modern tarzda döşenmiş evlerin gözbebeğidir. Oval Halı ve Şekilli Halı modelleri geniş olmayan alanlar için oldukça uygundur. Alanı tamamen kaplamadığı için daha geniş ve ferah bir görünüm kazandırır. Sizler de ferah bir ortam dekore etmek istiyorsanız Oval Halı modelleri tercihiniz olabilir.

Oval halılar; hollerde, banyolarda, salon ve yemek odalarında kullanılabildiği gibi yatak odaları için de en çok tercih edilen halı modelleri arasında yer alır. Oval Halı modellerini koridor ve holleriniz için tercih edilebilen oval modelleri yalnız evlerinizde değil ofis ve iş yerlerinizde de kullanabilirsiniz. Ayrıca dekorasyonunuza renk katacak birçok modeli ile
Oval halılar banyolarınız için de alternatif olmasının yanı sıra şık bir görünümde kazandırır. Oval halı ve şekilli halı modelleri kolay temizlenebilir özelliği ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Oval halı modelleri arasında makinede yıkanabilen özellikte olanlar tüketicisinden tam not alırken en çok talep edilen halı modelleri arasında yer almaktadır. Oval halı son zamanlarda en çok tercih edilen halı modelleri arasında yer alır. Tercih edildiği ortamı daha ferah bir alan haline dönüştüren oval halı modelleri kullanım kolaylığıyla kendinden epeyce söz ettirmiştir. Oval halı modelleri arasından kenarları overloklu veya püsküllü olan halıları seçerken zeminin rengine ve mobilya tarzınızı göz önünde bulundurmanız dekorasyonunuzun daha öz alıcı ve uyumlu olmasını sağlayacaktır.

Oval halı fiyatları markasına göre değişkenlik gösterse de piyasanın en ekonomik tutarları ile sitemizde sizlerin beğenisine sunuluyor. Oval halının en çok tercih edilen halı modelleri ardasında yer almasının bir medeni de makul tutarlara sahip olmasıdır. Oval halı fiyat olarak her bütçeye uygun tutarlara sahip olmasıdır. Oval halı uygun fiyat güvencesiyle ve birçok modeliyle sitemizde sizlerle buluşuyor.

Daha az
Daha fazla

Ürün Filtre

Markalar
Daha... Az
EBAT
Daha... Az
Renk
Daha... Az
Fiyat Aralığı
Daha... Az
Filtrele