Nostalji

Bu kategoride 10 adet ürün bulunmaktadır.
1 - 10 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 10 ürün bulunmaktadır


Flora Nostalji Halı

Flora Nostalji Halı Serisinde yolluk, koridor halıları, yatak odası halıları, antre için yolluklar, oturma odası halıları ve büyük salonlar için salon halıları yer almaktadır.  Oturma odaları için 4 m2 halılar mevcuttur. Genel olarak oturma odası halıları 150 cm X 230 cm ölçülerinde 4 metrekare halıdır. Daha büyük odalar içi...

Flora Nostalji Halı

Flora Nostalji Halı Serisinde yolluk, koridor halıları, yatak odası halıları, antre için yolluklar, oturma odası halıları ve büyük salonlar için salon halıları yer almaktadır.  Oturma odaları için 4 m2 halılar mevcuttur. Genel olarak oturma odası halıları 150 cm X 230 cm ölçülerinde 4 metrekare halıdır. Daha büyük odalar için 200 cm X 300 cm salon halılar mevcuttur.

Flora Nostalji Halı modelleri oturma odalarından yatak odalarına, salon odalarından çocuk odalarına kadar bütün evinize uyum sağlayacak halılarımız sitemizde mevcuttur. Salon, koridor ve antre gibi yoğun trafik bulunan alanlarda, ekonomik gücün yettiği oranda en dayanıklı halıyı almak önemlidir. Genç odalarında, oturma odalarında, mutfakta, bebek odalarında ve alerjisi olan kişilerin odasında ise leke tutmayan ve havların uçuşmayan halılar tercih edilmelidir.

Bazı dönemlerde sitemizde kapmaya ve indirimler uygulanmaktadır. Bu dönemlere denk geldiğinizde kampanyalı halı anlamında beğendiğiniz halıyı en dip fiyatlarla sahip olabilirsiniz.  

Daha az
Daha fazla

Ürün Filtre

Markalar
Daha... Az
EBAT
Daha... Az
Renk
Daha... Az
Fiyat Aralığı
Daha... Az
Filtrele