Krem Halı

Bu kategoride 568 adet ürün bulunmaktadır.
1 - 24 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 568 ürün bulunmaktadır


KREM HALI

Krem asilliğin ve ferah  bir renktir. Krem Halı ise şık ve ferah bir ortamın olması için gerekli ürünlerden biridir. Sadece krem halı sahibi olarak olduğundan daha iç açıcı bir ev ortamına sahip olabilirsiniz. Eğer bir krem halı sahibi olmak istiyorsanız ilk aklınıza gelecek adres burası olmalıdır. Bir krem halı ile evinize neler kata...

KREM HALI

Krem asilliğin ve ferah  bir renktir. Krem Halı ise şık ve ferah bir ortamın olması için gerekli ürünlerden biridir. Sadece krem halı sahibi olarak olduğundan daha iç açıcı bir ev ortamına sahip olabilirsiniz. Eğer bir krem halı sahibi olmak istiyorsanız ilk aklınıza gelecek adres burası olmalıdır. Bir krem halı ile evinize neler katacağınızı daracık odanızın sadece bir halı nasıl ferahladığını sizde göreceksiniz.

Krem Rengi Halı Modelleri

Krem halı modelleri ahşap ve eski tip mobilyaların yanında onlara sade ve şık bir hava verebilmek için iyi bir tercihtir. Sadeliği ve uyumlu olmasıyla krem halı modelleri herkesin tercihleri arasındadır. Sizde evinizde sade ve şık bir halı istiyorsanız bu bölümde yer alan  krem halı modellerini inceleyin.

Halı modelleri arasında ilk baştan beri krem rengi ve bodro gül kurusu renkleri vardı. Gülkursu renginin modası eskimiş olsa bile krem rengi halı bugün zemin rengi ve tamalayı ikinci bir renk olarak kullanmaktadır. Bu renk uyumlarından bazıları şu şekildedir. krem yeşil halı, krem kahve halı, krem kahverengi halı, krem mavi halı, krem pembe halı, krem gri halı, krem bordo halı, krem turkuaz halı, krem sarı halı ve krem mor halıdır. Krem rengi doğallığı ve saflığı simgelediğinden kullanıldığı ortamlarda doğallık kazandırmaktadır.

Düz krem halı modelleri ise sade görüntüsü ile ortamı ferahlatır. Sade bir halı tercih edecekseniz sade krem halıları incelemenizi tavsiye ederiz. Düz krem halılar en yaygın olarak pierre Cardin halı, royal halı ve angora halı her yıl bu temaya uygun koleksiyon hazırlamaktadır.

Daha az
Daha fazla

Ürün Filtre

Fiyat Aralığı
Daha... Az
Markalar
Filtrele