Halikarnas

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

 HALİKARNAS

Atlas Halı Halikarnas serisini doğal ve akrilik iplik kullanarak üretmiştir. Aynı zamanda Atlas Halı Halikarnas serisinde pamuk atkı kullanılmıştır. Bu sebeple %1 ile %5 arasında ölçülerinde değişim olabilir. Atlas Halı Halikarnas modelleri özel bir teknik kullanılarak boyanmış ipliklerden meydana gelmiştir. Dolayısıyla Atlas Halı H...

 HALİKARNAS

Atlas Halı Halikarnas serisini doğal ve akrilik iplik kullanarak üretmiştir. Aynı zamanda Atlas Halı Halikarnas serisinde pamuk atkı kullanılmıştır. Bu sebeple %1 ile %5 arasında ölçülerinde değişim olabilir. Atlas Halı Halikarnas modelleri özel bir teknik kullanılarak boyanmış ipliklerden meydana gelmiştir. Dolayısıyla Atlas Halı Halikarnas serisinin renklerinde hafif ton farklılıkları olması mümkündür.

Atlas Halı Halikarnas serisi ile tarzınızı dilediğiniz mekana yansıtabilirsiniz. Göz alıcı renk ve desenleriyle Atlas Halı Halikarnas yorum yapan her tüketicimiz tarafından beğenilmiştir. Atlas Halı Halikarnas evinizin her alanında kullanıma uygun, dekorasyonunuzun vazgeçilmez parçası haline dönüşüyor. Atlas Halı Halikarnas yolluk modelleri evinizi renkleriyle şenlendirirken Atlas Halı Halikarnas HB04B modeli salonlarınıza sakinliği aşılar.

Atlas Halı Halikarnas fiyat olarak sitemizde oldukça ekonomik fiyatlardan başlamaktadır. Siz de hem tarzınıza hem de bütçenize uygun Atlas Halı Halikarnas modellerini sitemizde kolayca inceleyebilir, karşılaştırabilir ve satın alabilirsiniz.

Daha az
Daha fazla

Ürün Filtre

Markalar
Daha... Az
Filtrele