Galata

Bu kategoride 10 adet ürün bulunmaktadır.
1 - 10 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 10 ürün bulunmaktadır


GALATA

Royal halı Galata modeli ile Galata’nın o büyülü ruhunu evlerinize taşıyor. Royal halı Galata Acrylusion iplik kullanılarak üretilmiştir. Acrylusion özellikleri, sıfır tozuma, çamaşır suyuyla silinebilme, güve, küf ve kimyasallara karşı dayanıklılık ve güç tutuşurluktur. Ayrıca Acrylusion ipek si yumuşaklık ve parlaklığın yanı sıra kalıc...

GALATA

Royal halı Galata modeli ile Galata’nın o büyülü ruhunu evlerinize taşıyor. Royal halı Galata Acrylusion iplik kullanılarak üretilmiştir. Acrylusion özellikleri, sıfır tozuma, çamaşır suyuyla silinebilme, güve, küf ve kimyasallara karşı dayanıklılık ve güç tutuşurluktur. Ayrıca Acrylusion ipek si yumuşaklık ve parlaklığın yanı sıra kalıcı ve canlı renkleri sizler için sergiler.

Royal halı Galata serisi Galata koleksiyonunda pamuk atkı kullanıldığından ölçülerde %1 ila %5 arasında değişiklik olabilir Royal halı Galata serisi kare, oval daire çeşitleri ile de evlerinize renk katarken evinizin havasını bir anda değiştirir.Royal halı Galata serisinin en çok sevilen modellerinden biri olan AT09A sizin de tarzınızı yansıtabilir. Royal halı Galata evinizin her köşesi için tasarlanmış bir üründür. Royal halı Galata yolluk modelleri Royal halı Galata yorum yapan tüketicilerimiz için vazgeçilmez olmuştur.

Royal halı Galata fiyat bakımından her kesimden insanın rahatlıkla satın alabileceği ürün grubundadır. İster klasik ister spor bir çok Royal Galata halı modellerini sitemizde rahatlıkla inceleyebilir, karşılaştırma yapabilirsiniz.

Daha az
Daha fazla

Ürün Filtre

Markalar
Daha... Az
EBAT
Daha... Az
Renk
Daha... Az
Fiyat Aralığı
Daha... Az
Filtrele