Altunizade

Bu kategoride 14 adet ürün bulunmaktadır.
1 - 14 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 14 ürün bulunmaktadır


ALTUNİZADE

Royal halı markasının halı dünyasına kattığı Altunizade serisi doğal iplik kullanılarak üretilmiştir. Altunizade koleksiyonunda selülozik atkı kullanıldığından ölçülerde %1 ila %5 arasında değişiklik olabilir. Royal halı Altunizade serisi özel bir teknik kullanılarak el işçiliği ile boyandığından renklerde hafif ton farklılıkları ola...

ALTUNİZADE

Royal halı markasının halı dünyasına kattığı Altunizade serisi doğal iplik kullanılarak üretilmiştir. Altunizade koleksiyonunda selülozik atkı kullanıldığından ölçülerde %1 ila %5 arasında değişiklik olabilir. Royal halı Altunizade serisi özel bir teknik kullanılarak el işçiliği ile boyandığından renklerde hafif ton farklılıkları olabilir.

Royal halı Altunizade serisi renk ve desenleri ile evlerinizi şenlendirerek dekorasyonunuzun vazgeçilmez parçası halini alacaktır. Royal halı Altunizade alışılmışın dışında fark yaratan renklerin aslında ne de hoş olduğunun kanıtıdır. Royal halı Altunizade serisinde AL11H modelini sitemizde inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Royal halı Altunizade serisinin yolluk modelleri en çok tercih edilen yolluk modelleri arasında yer almıştır.

Royal halı Altunizade her kesimden insanın tarzını yansıtır. Royal halı Altunizade fiyat olarak her bütçeye uygun rakamlara sahiptir. Royal halı Altunizade halıyı evinizin her köşesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Daha az
Daha fazla

Ürün Filtre

Markalar
Daha... Az
EBAT
Daha... Az
Renk
Daha... Az
Fiyat Aralığı
Daha... Az
Filtrele