Kids

Bu kategoride 14 adet ürün bulunmaktadır.
1 - 14 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 14 ürün bulunmaktadır


KİDS

Pierre Cardin halının hepimizin zayıf noktası olan çocuklarımız için üretmiş olduğu Kids serisini sitemizde kolayca inceleyebilirsiniz. Pierre Cardin Kids akrilik ve polyester iplik kullanılarak Hand-Tuft dokuma tekniği ile üretilmiştir. Bu sebeple ölçülerde %1 ile %5 arasında değişiklik yaşanması olasıdır. Pierre Cardin Kids halı %100 pol...

KİDS

Pierre Cardin halının hepimizin zayıf noktası olan çocuklarımız için üretmiş olduğu Kids serisini sitemizde kolayca inceleyebilirsiniz. Pierre Cardin Kids akrilik ve polyester iplik kullanılarak Hand-Tuft dokuma tekniği ile üretilmiştir. Bu sebeple ölçülerde %1 ile %5 arasında değişiklik yaşanması olasıdır. Pierre Cardin Kids halı %100 polipropilendir.

Pierre Cardin Kids halıyı bebeklerinizin, çocuklarınızın odalarının dekorasyonunda gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Pierre Cardin Kids halı çocukların sağlığını tehlikeye sokmayacak şekilde üretilmiştir. Pierre Cardin Kids kolay temizlenebilen ve toz yapmama özelliğine sahiptir. Evlerimizde halı konusunda hijyene en çok önem verilmesi gereken yer bebek, çocuk odasıdır. Dolayısıyla Pierre Cardin Kids halıyı tercih etmeniz halinde kolay temizlenebilir özelliği ile çocuğunuz için daha sağlıklı bir ortam sağlamış olursunuz.

Pierre Cardin Kids halı çocukların dünyası gibi hareketli desenlere ve canlı renklere sahiptir. Pierre Cardin Kids fiyat olarak bütçenizi zorlamaz. Pierre Cardin Kids halı modelleri arasında KD12A serisi ile erkek çocuklarınızın odasına renk katarken KD30A serisi ile kız çocuklarınızın odasını tamamlayabilirsiniz.Pierre Cardin Kids yorum yapan pek çok tüketicimiz Pierre Cardin Kids halıyı gönül rahatlığı ile kullandığını dile getirmiştir.

Daha az
Daha fazla