Alanis

Bu kategoride 4 adet ürün bulunmaktadır.
1 - 4 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 4 ürün bulunmaktadır


ALANİS

Piere Cardin markasının halı dünyasına girişiyle tüketicilerin bakış açısı oldukça değişmiştir. Piere Cardin halı Alanis serisi ile alışılmışın dışına çıkarak farkını fark ettirmiştir. Piere Cardin Alanis akrilik iplik kullanılarak üretilmiştir. Ayrıca Pierre Cardin Alanis koleksiyonunda pamuk atkı kullanılmıştır. Dolayısıyla Pierre Card...

ALANİS

Piere Cardin markasının halı dünyasına girişiyle tüketicilerin bakış açısı oldukça değişmiştir. Piere Cardin halı Alanis serisi ile alışılmışın dışına çıkarak farkını fark ettirmiştir. Piere Cardin Alanis akrilik iplik kullanılarak üretilmiştir. Ayrıca Pierre Cardin Alanis koleksiyonunda pamuk atkı kullanılmıştır. Dolayısıyla Pierre Cardin Alanishalı ölçülerinde %1 ile %5 arasında değişiklik olması muhtemeldir.

Piere Cardin Alanis serisi klasik halı modellerine farklılıklar yansıtarak tüketicisinin bakış açısını değiştirmiştir. Piere Cardin Alanis halı serisi evinizin her alanına uygun olabilecek şekilde üretilmiştir. Piere Cardin Alanis halı kare, oval, daire ve yolluk çeşitleri ile sitemizde sizlerin beğenisine sunulmuştur. Piere Cardin Alanis özellikleri bakımından tozum az özelliği ve kolay temizlenilebilen özelliği ile Piere Cardin Alanis yorum yapan bir çok tüketicimizin beğenisini kazanmıştır.

Piere Cardin Alanis fiyat olarak her bütçeye uygun tutarlara sahiptir. Piere Cardin Alanis halı modelinin A353A serisini evinizin her köşesinde rahatlıkla tercih edebileceğiniz gibi sitemizde de inceleyebilirsiniz.

Daha az
Daha fazla

Ürün Filtre

Markalar
Daha... Az
EBAT
Daha... Az
Renk
Daha... Az
Fiyat Aralığı
Daha... Az
Filtrele