Reflection

Bu kategoride 12 adet ürün bulunmaktadır.
1 - 12 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 12 ürün bulunmaktadır


Reflection

Pierre Cardin halı modelleri arasında Reflection serisi akrilik ip kullanılarak üretilmiştir. Pierre Cardin halı Reflection serisinde pamuk atkı kullanılmıştır. Dolayısıyla Pierre Cardin Reflection halı serisinin ölçülerinde %1 ile %5 arasında değişiklik olabilmektedir. Pierre Cardin Reflection halı evinizin her alanında kullanıma uy...

Reflection

Pierre Cardin halı modelleri arasında Reflection serisi akrilik ip kullanılarak üretilmiştir. Pierre Cardin halı Reflection serisinde pamuk atkı kullanılmıştır. Dolayısıyla Pierre Cardin Reflection halı serisinin ölçülerinde %1 ile %5 arasında değişiklik olabilmektedir. Pierre Cardin Reflection halı evinizin her alanında kullanıma uygundur.

Pierre Cardin Reflection halı ile tarzınızı evinizin her köşesinde yansıtabilirsiniz. Pierre Cardin Reflection halı göz alıcı renklerin naif bir şekilde birleştirilmesiyle ortaya çıkmış muazzam modellere sahiptir. Ayrıca Pierre Cardin Reflection halı ‘’tozum az’’ özeliği ile alerjisi olan tüketicilerimizin hayatını kolaylaştırır. Siz de evinizin dekorasyonunun güzelliğini ortaya çıkartarak en güzel şekilde tamamlayan Pierre Cardin Reflection halı serisini sitemizde inceleyebilirsiniz.

Pierre Cardin Reflection halının salon halılarının yanı sıra yolluk modelleri de Pierre Cardin Reflection yorum yapan tüketicilerimizin oldukça ilgisini çekmiştir. Pierre Cardin Reflection kesme yolluk en ebatları 80cm/ 100cm/ 120cm/ 160cm olmak üzere sınıflarına ayrılır. Pierre Cardin Reflection serisinde overlok, katlama ve saçak hizmeti tüketicin tercihine uygun şekilde değiştirilebilir. Pierre Cardin Reflection fiyat olarak her bütçeye uygun olmasının yanı sıra her zevke uygun modelleri ile de göz doldurmaktadır.

 

Daha az
Daha fazla

Ürün Filtre

Markalar
Daha... Az
EBAT
Daha... Az
Renk
Daha... Az
Fiyat Aralığı
Daha... Az
Filtrele