Arles

Bu kategoride 10 adet ürün bulunmaktadır.
1 - 10 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 10 ürün bulunmaktadır


Arles

PierreCardin halı modelleri arasında yer alan Arles serisi akrilik ip ve doğal ip kullanılarak üretilmiştir. Pierre Cardin Arles koleksiyonunda pamuk atkı kullanılmıştır. Dolayısıyla ölçülerde %1 ile %5 arasında değişiklik olabilir. Pierre Cardin Arles halı göz kamaştırıcı renklere sahiptir. Bu renkleri özel bir teknik kullanılarak el işç...

Arles

PierreCardin halı modelleri arasında yer alan Arles serisi akrilik ip ve doğal ip kullanılarak üretilmiştir. Pierre Cardin Arles koleksiyonunda pamuk atkı kullanılmıştır. Dolayısıyla ölçülerde %1 ile %5 arasında değişiklik olabilir. Pierre Cardin Arles halı göz kamaştırıcı renklere sahiptir. Bu renkleri özel bir teknik kullanılarak el işçiliği ile boyanarak ortaya çıkmıştır. Pierre Cardin Arles serisinde bu sebepten renklerde ton farklılıkları oluşabilmektedir.

Pierre Cardin Arles halı klasik modelleri ile evlerinizin şıklığına şıklık katırken spor modelleri ile de evlerinizi canlandırıp dekorasyonunuzu tamamlıyor. Pierre Cardin Arles halı toz yapmaz özelliğine sahiptir. Arles halı bu özelliği ile toza alerjisi olan tüketicilerimizin gönlünü fethetmiştir.

Pierre Cardin Arles halı tarzınızı yansıtmak istediğiniz ofis ve evleriniz için ideal bir tamamlayıcıdır. Pierre Cardin Arles halı her kesimden insanın zevkine uygun şekilde tasarlanmıştır. Dekorasyonunuzda klasik çizgiler sergilemeyi amaçlıyorsanız Pierre Cardin Arles halı sizin için tasarlanmış bir seridir. Pierre Cardin Arles fiyat olarak bütçenizi yormazken kullanım kolaylığı ile de hayatınızı kolaylaştırıyor. Pierre Cardin Arles yorum yapan birçok tüketicimiz göz alıcı ve soft renklerini oldukça beğenmiştir.

Daha az
Daha fazla

Ürün Filtre

Markalar
Daha... Az
EBAT
Daha... Az
Renk
Daha... Az
Fiyat Aralığı
Daha... Az
Filtrele